PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Parafrázuj správně

Po nedávné aféře známého slovenského politika si množství vysokoškolských studentů uvědomilo, jak důležité je správné a odborně parafrázovat. Protože pokud vytvoříme parafrázi, která v podstatě doslova cituje, či jen změníme několik slov, a pokládáme tak text za pochopen a správně využit, shodnost práce nám dramaticky stoupá, zatímco kvalita, autenticita a možnost získat lepší známku značně klesá.

Číst více

Jak psát bakalářské a diplomové práce, když vás tlačí nedostatek času?

Možno jste se setkali s tímto problémem. Horí vám termín bakalářské nebo diplomové práce, ale vy máte kromě studia a množství jiných povinností. Napríklad popri škole pracujete, jste živnostník, nebo jste právě na mateřské dovolenou. V takovém případě není překvapením, pokud študujete hlavně v noci, po večeroch, nebo si zapnout hodinky na ranní hodinu.

Číst více

Nápady na téma bakalářské a diplomové práce pro studenty psychologie

Čaká vás budoucí rok psaní bakalářské nebo diplomové práce? V tom případě již mnohokrát očekáváte, jaké nápady na téma závěrečných prací připraví vaši učitelé a doktorandi. Pokud ale hledáte něco originálního, nápad, který byste našli nebo chcete zaujmout, je ideální zvolit si téma podle vlastního výběru. S dobrou písní a pútavou závěrečnou prací můžete nejen získat diplom (např. Také jsou ambbíny studentů), ale také vytvořit takovou diplomovou práci, která bude pro vás odrazovým mostíkem do akademického světa.

Číst více

Největší překážka bakalářské a diplomové práce? Prokrastinace!

Témata jsou vybrány, půjčování knih je v plném proudu a spolužáci dokončují první kapitoly. Jen ve vašem složce diplomová práce stále nesvítí ani jediný řádek. Tento problém, který trápí především lidí ve svobodném povolání a studentů, tedy těch, kteří mají sice povinností nad hlavu, ale poměrně volné termíny, se nazývá prokrastinace.

Číst více