PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Kde se vyplatí shánět studijní materiál?

Klasická situace při psaní bakalářské či diplomové práce. Opravdu už je čas pustit se do práce naplno, když najednou zjistíme zásadní věc. Chybí vám učebnice, knihy, slovníky, zkrátka cokoliv, z čeho můžeme čerpat. Buď jsou vypůjčené, nebo jste na ně v návalu studijních, pracovních a volnočasových aktivit zapomněli.

Číst více

Hypotéza v bakalářské a diplomové práci. Jak ji formulovat správně?

Správně nastavená hypotéza je základem kvalitně zpracované praktické části v bakalářské a diplomové práci. Proč? Od hypotetických otázek se odvíjí směr výzkumu, který si v práci dáváte a položení těch správných otázek ukazuje nejen odbornost samotné bakalářky či diplomovky, ale i hloubku pochopení problému. Správně nastavené hypotézy a dobře položené otázky vám pomohou vytvořit originální a v mnoha směrech i hodnotnou práci. Jak na to?

Číst více

Odborný jazyk v závěrečné práci

Bakalářská a diplomová práce využívá ke komunikaci se svým čtenářům především odborný jazyk. To znamená, že musí srozumitelná, zachovat si čistou stylistiku a obsahovat takové odborné výrazy, které ji spojují s oborem a tématem, které se v práci věnujete. Jak toho dosáhnout?

Číst více

Závěr bakalářské a diplomové práce? Kvalitně napsána tečka za hodnotným textem

Téměř každý student zná pocit, když už velmi dlouhou dobu píše práci. Text se vymýšlí a dává na papír (či spíše obrazovku počítače) stále horší a jeho kvalita klesá spolu se stoupajícím počtem hodin za počítačem. Dejte si na chvíli pauzu a naberte druhý dech. Závěr je totiž tečka za kvalitní prací, kterou byste neměli odfláknout.

Číst více