PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Vysoká škola není pouze o studiu

Vysoká škola je důležitým krokem na cestě k budování úspěšné kariéry a dosažení svých cílů. Je proto důležité mít na paměti několik důležitých faktorů, které vám mohou pomoci vystoupit z řady a získat vzdělání, které vás posune vpřed.

Číst více

Sport na vysokých školách

Studenti vysokých škol mají jednak sportovní povinnosti, ale také sportovní možnosti. Pojďme se tedy blíže podívat na koncepci sportovní výuky a na mimoškolní sportovní aktivity.

Číst více

Anglo-American University Prague

Mezinárodní nezisková škola Anglo-American University (dále již jen AAU) byla v Praze založena už v roce 1990 a je tedy nejstarší soukromou vysokou školou v ČR. A na poskytování vysokoškolského vzdělání v anglickém jazyce může být právem hrdá. Při výuce využívá to nejlepší z amerických a britských akademických tradic a tyto poznatky z multikulturního prostředí vychovávají ze studentů budoucí globální světoobčany. Studenti z celého světa přichází do tohoto akademického prostředí, aby posílili nejen své znalosti, ale také respekt ke kulturní a národní rozmanitosti. Ve vedení školy a mezi profesory jsou akademičtí pracovníci, vyškolení na významných světových univerzitách, jako je Yale, Sorbonna, Berkeley, Stanford, Cambidge.

Číst více