PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Jakou mají Češi digitální gramotnost?

Nejprve se zaměříme na digitální dovednosti dětí. Mezinárodní výzkum, který se zaměřil na vliv digitálního světa na život dětí, ukázal, že pokud děti mají digitální dovednosti, jsou mnohem lépe připraveny nejen na distanční výuku a záludnosti online prostředí, ale také na prezenční studium.

Číst více

Češi a jazyková vybavenost

Podle statistik z roku 2016 se ukázalo, že znalost cizích jazyků u Čechů neustále zaostávala za západoevropskými zeměmi. A nejvíce se to projevovalo při pohovorech se zájemci o pracovní pozice. Češi si v té době neustále stěžovali na nízké příjmy, avšak zhruba 40 % jich nesplňovalo požadavky, aby dokázali v pracovním procesu komunikovat cizím jazykem, a to jak ústně tak i písmem.

Číst více

Internet a myšlení

Informace zaplavují svět. Částečně se s nimi obchoduje, stejně jako s jinými komoditami, i když ne zrovna na burzovních trzích. Druhá část informací je zdarma, a to na internetu. Až 90 % populace denně tráví čas před monitorem – ať je to PC, notebook nebo mobilní telefon – a hledají informace. Někteří je nutně potřebují, například pro vykonávání svého zaměstnání či pro studium, jiní je mají přímo jako součást pracovní náplně, a další jsou třeba jen zvědaví a hledají aktuality a další zprávy z domova i ze zahraničí.

Číst více

Osamělost v karanténě

Tak už tu máme v běhu druhu vlnu Covid pandemie a většina lidí se opět ocitla v izolaci. Obvykle se počítá s tím, že v takových chvílích se nejosaměleji cítí lidé vyššího věku, jak se dnes populárně říká 65+. Nemohou se vídat se svými dětmi – ani ti, co žijí doma, ani ti v domovech seniorů, a vůbec nevědí, jak dlouho to může trvat. Také jsou zřejmě z celé situace kolem koronaviru mnohem víc vystrašeni.

Číst více