PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi v tvorbě odborných podkladů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech, přičemž nabízíme možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta - žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. přidělíme autora, který váží individuální požadavky klienta a zašlu cenovou nabídku.

Aby PR článek opravdu prodávál

Tento blog věnuji všem, kteří význam PR článků, jejich přípravu, obsah a umístění na správném webu nepodceňují protože vědí, jakou sílu tento marketingový nástroj má, ale také všem, kteří ho dosud nedocenili, ale po přečtení tohoto blogu změní názor :-). Nejsme žádní marketingoví mágové, ale snažíme se pravidelně sledovat, co je nového v online byznysu, ve kterém se pohybujeme již několik let. Dnes bychom se s vámi rádi podělili o informace, co je to vlastně ten PR článek, jak souvisí s pojmem content marketing a proč je tak důležitý.

Číst více

Mám titul. A co dál?

Konečně jste udělali poslední zkoušky, předali a obhájili diplomku a úspěšně seštátnicovali? Máte titul a čekáte, že se vám nyní budou zaměstnavatelé házet pod nohy s prestižními pracovními nabídkami? Pokud jste absolvent IT technologií možná to tak skutečně bude. Pokud však stále nejste rozhodnutí, co by vás bavilo a čemu se chcete v dalším profesním životě věnovat, máme pro vás několik tipů, z nichž si možná právě vy vyberete.

Číst více

Je opravdu tak těžké napsat bakalarku?

Mnoho studentů má již od prvního semestru na vysoké škole paniku z blížících se státnic a zejména z bakalářské práce, kterou je třeba napsat v třetím ročníku. Bohužel často je tento strach opodstatněný jelikož mnozí vedoucí prací očekávají, že student sám ví, jak takovou práci napsat. Výhodu mají bezpochyby studenti, kteří studovali na gymnáziu, jelikož na tomto typu škol se často píší různé seminární práce, které rozsahem i strukturou připomínají závěrečné práce na vysoké škole. Horší jsou na tom studenti obchodním akademií, průmysloviek, či jiných odborných škol.

Číst více

Diplomová práce a její specifika

Uběhly dva roky a je to tu znovu. Bakalářskou práci jste obhájili jen nedávno a už od vás ptají diplomovou. Ale jaký je vlastně mezi nimi rozdíl? Proč třeba psát tolik prací? Diplomová práce je závěrečná práce druhého stupně vysokoškolského studia a představuje rozsáhlejší odbornou práci. Práce by měla přinášet nové poznatky a v daném oboru být přínosem. Školitel diplomové práce se zde podílí pouze metodicky, přičemž od studenta se očekává, že jelikož již má bakalářský titul, bude umět sám zpracovat i nějaký ten výzkum.

Číst více

Jak vznikly PODKLADY.CZ?

Počátky našeho webu sahají přibližně deset let dozadu, když naši zakladatelé tvořily typický sourozenecký pár. Ona byla sestra pedantka, která žádné zadání ve škole nenechávala náhodě. Bez 100% tní přípravy na test jsem do školy ani nepřišla. On byl typický všestranný sportovec. Reprezentoval školu a dokonce i Slovensko. Většinu testů, seminárních prací mu vyučující odpouštěli. Ne však všechny .. našly se i profesorky, které referáty a seminární práce od něj vyžadovali a to bez ohledu na jeho zaneprázdněnost sportovními tréninky. Jenže co teď? Jak to napíše když za prvé nemá čas, za druhé neví jak a za třetí (neméně důležité) se mu nechce? Vždyť má přece sestru! Sestru, která kromě toho, že se občas po odpoledne nudí má v psaní prací skutečnou zálibu :-).

Číst více