PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Sport na vysokých školách

Studenti vysokých škol mají jednak sportovní povinnosti, ale také sportovní možnosti. Pojďme se tedy blíže podívat na koncepci sportovní výuky a na mimoškolní sportovní aktivity.

Číst více

Anglo-American University Prague

Mezinárodní nezisková škola Anglo-American University (dále již jen AAU) byla v Praze založena už v roce 1990 a je tedy nejstarší soukromou vysokou školou v ČR. A na poskytování vysokoškolského vzdělání v anglickém jazyce může být právem hrdá. Při výuce využívá to nejlepší z amerických a britských akademických tradic a tyto poznatky z multikulturního prostředí vychovávají ze studentů budoucí globální světoobčany. Studenti z celého světa přichází do tohoto akademického prostředí, aby posílili nejen své znalosti, ale také respekt ke kulturní a národní rozmanitosti. Ve vedení školy a mezi profesory jsou akademičtí pracovníci, vyškolení na významných světových univerzitách, jako je Yale, Sorbonna, Berkeley, Stanford, Cambidge.

Číst více

Co znamená pracovní pozice back office asistent?

V současné době se většina vyšších pracovních pozic nazývá anglicky, a proto by se mohlo stát, že zájemce o práci nebude mít tušení, co se za některými názvy skrývá. Co nám napovídá doslovný překlad u pozice back office asistent? Zdá se, že půjde o osobu, která nějak operuje v pozadí kanceláře (na rozdíl od pozice front office – zde se jedná o pracovníky, kteří prezentují společnost a pracují přímo s klienty).

Číst více