PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Nápady na zajímavá témata, které ocení studenti překladatelství

Jste student překladatelství a hledáte téma, kterou by vám bez mrknutí oka schválil i nejpřísnější konzultant? Studenti cizího jazyka, především překladatelství, rok co rok potýkají s problémem, který způsobuje právě množství zájemců o daný obor - nedostatek neokoukaných témat. Proto vám přinášíme několik typů na zajímavý námět vaše práce, které můžete přizpůsobit svým zájmům i možnostem, které cizí jazyk nabízí.

Číst více

Jak správně citovat v bakalářské či diplomové práci?

Mnoho studentů se domnívá, že základem bakalářské či diplomové práce jsou vlastní úvahy, myšlenky, nápady. Opak je však pravdou. Kvalitní a dobře napsaná práce se u nás stále pozná podle toho, zda jsou v ní správně použité citace a parafráze. Než se tedy rozhodnete přispět do textu vlastním postřehem a nápadem, ujistěte se, zda vaši myšlenku nevystihuje v některé knize či monografii titulovaný vědec či profesor.

Číst více

Bakalarka zda diplomka v cizím jazyce?

Ať už proto, aby využili své skvělé jazykové schopnosti, s cílem studovat dále na zahraniční univerzitě, nebo prostě proto, že dostupné materiály v angličtině či němčině jsou mnohem bohatší a kvalitnější, někteří studenti se rozhodnou napsat svou bakalářskou nebo diplomovou práci v cizím jazyce.

Číst více

Co dělat, pokud hledáte školitele bakalářské či diplomové práce po termínu

V návalu povinností či volnočasových aktivit se nám může stát, že zapomeneme velmi důležitou věc. Nahlásit si bakalářskou nebo diplomovou práci. Zatímco ostatní spolužáci vědí téměř s převzetím potvrzení o přijetí ke studiu, jakým směrem se jejich práce bude ubírat, méně aktivním studentům se může stát, že při výběru zaváhají, nebo se pozapomněl. A zbytečně stresující situace je na světě.

Číst více