PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Studium ekologie a životního prostředí

Ekologie je věda, která se zabývá interakcemi jednak mezi živými systémy, a pak mezi živými systémy a prostředím. Patří sem studium celé řady procesů, jež se odehrávají ve všech skupinách organismů, v různých prostředích, v různém čase i prostoru.

Číst více

Zorientujte se ve studiu na VŠ – II

Když se vám přednášky nebudou zamlouvat, anebo nebudou dostačující, nastává otázka, kde vzít další informace. Přijdou totiž zkoušková období a bude nezbytné zasednout k učivu. Jestliže jste si na přednáškách nepřipravili žádné srozumitelné poznámky, které byste mohli nyní využít, musí se hledat jiné řešení. A i když nějaké zápisky máte, stejně už jste zapomněli, čeho se týkaly, a najednou nevíte, jak se začít ke zkouškám připravovat.

Číst více

Argumentační esej

Ptáte se, co to vlastně je? Jde o literární formu, v níž se autor snaží obhájit své názory předložením podložených faktů. Nejenže může dobrou argumentační esejí dobře uspět v rámci své školní práce, ale znalosti, které při přípravě eseje načerpá, může uplatnit a využít i v běžném životě.

Číst více

Předčasný odchod z vysokoškolského studia

Na vysoké školy se hlásí víc než 80 % absolventů středních škol. Kolem 65 % je na VŠ přijato. To však neznamená, že stejný počet studentů dospěje až k závěrečným zkouškám na vyšší či vysoké škole. Je mnoho takových, kteří studium vzdají už v prvním semestru, a další v prvních dvou letech.

Číst více