PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Vypracování atestační práce

 

Pracujete, jste zaneprázdnění a nemáte čas na napsání své atestační práce? My vám s tím pomůžeme! Na našem portálu PODKLADY24.CZ můžete najít autora, který vám vypracuje atestační práci na míru. Zkušeného autora vám dokážeme přidělit už do 24 hodin na základě vašich požadavků, které získáme prostřednictvím nezávazné objednávky. S autorem – odborníkem v oboru – si následně dohodnete termín a rozpočet na vypracování podkladů. Garantujeme 100% originalitu, kvalitu napsané práce, dodržení dohodnutých termínů a průběžnou profesionální součinnost během psaní práce.

Jak funguje vypracování atestační práce?

 
Nezávazná objednávka

Jako první je nutné vyplnit nezávaznou objednávku, ve které uvedete co nejvíce informací týkajících se vypracování textu.

 
Výběr autora

Na základě vaší nezávazné objednávky a vstupních informací obdržíte do 24 hodin cenu, za kterou je námi oslovený autor schopen vypracovat podklady k vaší atestační práci.

 
Potvrzení objednávky

Pokud souhlasíte s cenou navrhovanou našim profesionálním autorem, stačí potvrdit objednávku a uhradit zálohu. Autor následně začne s psaním práce.

 
Odevzdání atestační práce

Poté, co uhradíte poslední splátku, dostanete kompletně zpracované podklady pro atestační práci.

 
Finalizace a úpravy

Garantujeme vyřízení případné reklamace do 48 hodin. Zabezpečíme všechny dodatečné úpravy a změny, které bude nutné zapracovat.

 

 
Cena za napsání atestační práce

Cenu za vypracování atestační práce stanovujeme na základě termínu jejího odevzdání, náročnosti tématu a rozsahu práce.

od 240 Kč/strana
Nezáväzná objednávka

Odeslání objednávky vás ještě k ničemu nezavazuje. Slouží pouze pro představu, na jejímž základě vám náš vybraný autor dokáže zaslat adekvátní cenovou nabídku. Pokud nebudete s nabízenými službami v jakémkoliv směru spokojeni, nemusíte ve spolupráci pokračovat. Objednávka se stává závaznou až po odsouhlasení všech požadavků kladených na podklady, dohodnutí postupu zpracování a uhrazení první splátky.