PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi v tvorbě odborných podkladů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech, přičemž nabízíme možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta - žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. přidělíme autora, který váží individuální požadavky klienta a zašlu cenovou nabídku.

FAQ

 • Tým našich autorů tvoří pouze vysoce kvalifikovaní odborníci s dosaženým vysokoškolským vzděláním minimálně druhého stupně, kteří prošli náročným výběrovým procesem. Na rozdíl od jiných inzertních portálů, kde dostanete nabídky na vypracování podkladů od různých autorů, přičemž výběr je na Vás, my odpovídáme za přidělení správného autora, který má na vypracování Vašeho požadavku adekvátní kvalifikaci. Všichni autoři jsou smluvně zavázáni vTým našich autorů tvoří pouze vysoce kvalifikovaní odborníci s dosaženým vysokoškolským vzděláním minimálně druhého stupně, kteří prošli náročným výběrovým procesem. Na rozdíl od jiných inzertních portálů, kde dostanete nabídky na vypracování podkladů od různých autorů, přičemž výběr je na vás, my odpovídáme za přidělení správného autora, který má na vypracování vašeho požadavku adekvátní kvalifikaci. Všichni autoři jsou smluvně zavázáni vypracovat vždy originální dílo přesně podle individuálních požadavků klienta a ručí tak za to, že jejich díla nejsou nikdy plagiáty. Před odesláním každé části podkladů klientovi je práce posouzena naším interním mentorem, čímž ručíme za dvoustupňovou kontrolu kvality podkladů.

  Na rozdíl od mnoha konkurentů (zejména fyzických osob), naše společnost podniká legálně a respektujeme práva na ochranu spotřebitele jako i jiné vaše práva obsažená v dokumentu: Všeobecné obchodní podmínky

 • Našim klientům garantujeme absolutní anonymitu, jelikož při vytváření objednávky není nutné uvádět osobní údaje jako: jméno, příjmení, či adresu objednavatele. Celá komunikace s portálem jako i s autorem díla probíhá naprosto diskrétne, přičemž jediný údaj, který o vás víme je váš email. V případě, že nám nějaký ze svých diskrétních údajů poskytnete, nebudeme ho archivovat v našem interním systému ani nijak dále šířit, či zpracovávat.

 • Všichni autoři jsou smluvně zavázáni vypracovat vždy originální dílo přesně podle individuálních požadavků klienta a ručí tak za to, že jejich díla nejsou nikdy plagiáty. Kromě toho, klient má po celou dobu spolupráce možnost podklady připomínkovat, doplňovat či pozměnit podle svých představ, čímž se zamezuje možnostem jakékoliv duplicity. Dále má klient možnost libovolný text z práce zadat ve vyhledávači a ověřit si tak, ať už nebyly prezentovány myšlenky publikovány jiným autorem.

  Na originalitu díla poskytujeme záruku vrácení peněz, která však naštěstí nemusela být dosud uplatňována.

 • Základem spolupráce je zaslání nezávazné objednávky, která by měla obsahovat, co možná nejpřesněji požadavky na obsahové náležitosti podkladů. Pokud máte k dispozici jakékoli směrnice, zda zdroje, které musí být v podkladech použity, neváhejte nám je zaslat již v nezávazné objednávce, abychom Vám snadněji věděli vypracovat konkrétní cenovou nabídku, šitou na míru.

  Po zaslání nezávazné objednávky obdržíte automatický informativní e-mail, který vám oznámí, že jsme Vaši poptávku přijali a do 24 hodin. Vám přidělíme autora práce a zašleme Vám konkrétní cenovou nabídku. V případě, že se s autorem dohodnete na struktuře podkladů, harmonogramu předávání prací a platebních podmínkách, je nutné emailem potvrdit závaznou objednávku a uhradit dohodnutou splátku. Po úhradě první splátky začne autor pracovat na Vašich podkladech.

  Kompletní postup spolupráce najdete v sekci JAK NA TO?

 • Autor podkladu zapracuje Vaše připomínky k podkladům kdykoliv v průběhu prací. Našim klientům doporučujeme kontrolovat si spokojenost s předanými podklady co možná nejdříve, aby se předešlo zbytečné časové tísni. V případě nespokojenosti s finální odevzdaným dílem je možné provést opodstatněné úpravy dle požadavků klienta do 30 dnů ode dne předání díla.

 • Překlady posíláme našich klientům standardně ve formě normostrany. Normostrana je standardizovaná strana s 1800 znaky textu (včetně mezer), což při psaní na stroji odpovídá třiceti řádkům po šedesát znaků, nebo přibližně 250 slovům běžného textu.

  Standardně používaný styl písma je Times New Roman, velikost 12 a řádkování: 1,5. Změna stylu písma, či jiných parametrů formátu je možné modifikovat na základě individuálních požadavků klienta. Tento požadavek je však nutné specifikovat již při tvorbě nezávazné objednávky.

  Jako jediný dodáváme ke všech středoškolským a vysokoškolským podkladem našim klientům TITULNÍ STRANY ZDARMA!!!

 • Po potvrzení závazné objednávky obdrží každý klient informativní e-mail obsahující platební údaje k objednávce. Možnost platby na splátky závisí na rozsahu poskytovaných služeb. První splátka je vždy placená předem a dnem jejího připsání na náš účet začíná autor na podkladech pracovat. Autor zasílá klientovi podklady v částech ve předem dohodnutých termínech, přičemž kdykoliv v průběhu spolupráce je možné doručeno podklady připomínkovat a upravovat.

  Při objednávkách do 2700 Kč je standardní platba realizována v jedné splátce.

  V případě objednávek od 2700 Kč do 8100 Kč je možné platit v 2 splátkách (50%, 50%).

  Při objednávkách nad 8100 Kč je možné platit až v 4 splátkách (20%, 30%, 30%, 20%).

  V případě, že klient žádá celý proces zpracování podkladů co nejvíce urychlit, může uhradit i objednávky s vyššími hodnotami v jedné splátce. Umožní nám tak zpřístupnění podkladů, v co nejkratším možném čase.

 • Našim klientům nabízíme možnost uplatnit si slevu při vytvoření hromadné objednávky téhož typu produktu, přičemž slevy platí na všechny typy podkladů a uplatňujeme jejich následovně:

  2ks podkladů – sleva 5 %

  3ks podkladů – sleva 10 %

  4ks podkladů – sleva 15 %

  5ks podkladů – sleva AŽ 20 %