PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi v tvorbě odborných podkladů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech, přičemž nabízíme možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta - žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HOD.

Do 24 hod. přidělíme autora, který váží individuální požadavky klienta a zašlu cenovou nabídku.

Proč právě my

 

Tým autorů PODKLADY24.CZ tvoří pouze vysoce kvalifikovaní odborníci s dosaženým vysokoškolským vzděláním minimálně druhého stupně, kteří prošli náročným výběrovým procesem. Na rozdíl od jiných inzertních portálů, kde dostanete nabídky na vypracování podkladů od různých autorů, přičemž výběr je na Vás, my odpovídáme za přidělení správného autora, který má na vypracování Vašeho požadavku adekvátní kvalifikaci. Všichni autoři jsou smluvně zavázáni vypracovat vždy originální dílo přesně podle individuálních požadavků klienta a ručí tak za to, že jejich díla nejsou nikdy plagiáty. Před odesláním každé části podkladů klientovi je práce posouzena naším interním mentorem, čímž ručíme za dvoustupňovou kontrolu kvality podkladů.

Našim klientům garantuje absolutní anonymitu, jelikož při vytváření objednávky není nutné uvádět osobní údaje jako: jméno, příjmení, či adresu objednavatele. Celá komunikace s portálem jako i s autorem díla probíhá naprosto diskrétní, přičemž jediný údaj, který o Vás víme je Váš email. V případě, že nám nějaký ze svých diskrétních údajů poskytnete, nebudeme ho archivovat v našem interním systému ani nijak dále šířit, či zpracovávat.

Na rozdíl od mnoha konkurentů (zejména fyzických osob), naše společnost podniká legálně a respektujeme práva na ochranu spotřebitele jako i jiné Vaše práva obsažená v dokumentu: Všeobecné obchodní podmínky

 

NAŠE GARANCE

 

  • ORIGINALITA
  • KVALITA
  • ANONYMITA
  • PROFESIONALITA
  • FLEXIBILITA
  • PROAKTIVITA