PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Proč právě my

 

Tým našich autorů tvoří pouze vysoce kvalifikovaní odborníci s dosaženým vysokoškolským vzděláním minimálně druhého stupně, kteří navíc procházejí náročným výběrovým procesem. Na rozdíl od jiných portálů, kde dostanete nabídky na vypracování podkladů od různých autorů a výběr je ponechán na vás, na PODKLADY24.cz odpovídáme my sami za přidělení toho nejvhodnějšího autora, který má na vypracování vašeho požadavku adekvátní kvalifikaci. Všichni naši autoři jsou smluvně zavázáni vypracovat vždy originální dílo přesně podle individuálních požadavků klienta a ručí tak za to, že jejich díla nejsou nikdy plagiáty. Před odesláním každé části podkladů klientovi posuzuje navíc práci náš interní mentorem, díky čemuž můžeme zaručit dvoustupňovou kontrolu kvality podkladů.

Svým klientům garantujeme absolutní anonymitu. Při vytváření objednávky není nutné uvádět osobní údaje jako jméno, příjmení či adresu a celá komunikace s portálem i s autorem díla probíhá naprosto diskrétně. V případě, že nám některý z osobních údajů poskytnete, nebudeme ho archivovat v našem interním systému, ani nijak dále šířit, či zpracovávat.

Na rozdíl od mnoha konkurentů (zejména fyzických osob) naše společnost podniká legálně a respektuje práva na ochranu spotřebitele i další vaše práva obsažená v dokumentu : Všeobecné obchodní podmínky

 

NAŠE GARANCE

 

  • ORIGINALITA
  • KVALITA
  • ANONYMITA
  • PROFESIONALITA
  • FLEXIBILITA
  • PROAKTIVITA