PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Vypracování diplomové práce

 

Nevíte si rady s napsáním své diplomové práce? Jste zaneprázdnění nebo nemáte dostatek času? Tak to jste na správném místě! Nechte si vypracovat diplomovou práci na míru. Do 24 hodin vám umíme přidělit odborníka v oboru, který s vámi na základě nezávazné přihlášky probere vstupní informace o diplomové práci a nabídne termín vypracování podkladů a navrhne cenu vykonané práce. Náš tým se skládá z odborníků a garantujeme 100% originalitu vypracovaných podkladů, kvalitu práce, serióznost informací a samozřejmě dodržení dohodnutých termínů.

Jak funguje vypracování diplomové práce?

 
Nezávazná objednávka diplomové práce

Jako první vytvoříte objednávku, která vás ovšem ještě nezavazuje k žádné další spolupráci. Obratem dostanete potvrzovací e-mail se všemi detaily.

 
Výběr autora

Vaše objednávka je odeslána našim předem prověřeným autorům. Vybraný autor ji následně projde a vytvoří cenovou nabídku za vypracování podkladů k vaší diplomce. Navrhovanou cenu za vypracování vám do 24 hodin pošleme e-mailem.

 
Potvrzení objednávky

Pokud souhlasíte s navrhovaným termínem dodání a cenou práce, zbývá jen potvrdit objednávku a zaplatit zálohu ve výši 30 %. Zbývající část ceny je rovněž možné platit po částech.

 
Odevzdání diplomové práce

Po uhrazení poslední splátky dostanete kompletní podklady k diplomové práci se všemi jejími náležitostmi (abstrakty, obsah, úvod, závěr, seznam použité literatury nebo přílohy).

 
Finalizace a úpravy diplomky

Garantujeme vyřízení případné reklamace do 48 hodin, kdy si určíme termín případných dodatečných úprav, které jste dostali třeba od svého vedoucího práce.

 

 
Cena za napsání diplomové práce

Cenu za vypracování diplomové práce stanovujeme na základě termínu jejího odevzdání, náročnosti tématu a rozsahu práce.

od 256 Kč/strana
Nezávazná objednávka

Odeslání objednávky vás ještě k ničemu nezavazuje. Slouží pouze pro představu, na jejímž základě vám náš vybraný autor dokáže zaslat adekvátní cenovou nabídku. Pokud nebudete s nabízenými službami v jakémkoliv směru spokojeni, nemusíte ve spolupráci pokračovat. Objednávka se stává závaznou až po odsouhlasení všech požadavků kladených na podklady, dohodnutí postupu zpracování a uhrazení první splátky.