PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Vypracování bakalářské práce

 

Nemáte čas na napsání své bakalářky? Jste zaneprázdnění, termín odevzdání se blíží a vy si nevíte rady? My vám pomůžeme! Prostřednictvím našeho portálu PODKLADY24.CZ najdete autora, který vám vypracuje bakalářskou práci na míru. Do 24 hodin od objednávky vám přidělíme zkušeného autora, který si na základě vaší objednávky vytvoří představu o výsledné práci, stanoví termín a navrhne rozpočet na vypracování podkladů. Garantujeme 100% originalitu, odbornou kvalitu, dodržování dohodnutých termínů a profesionální přístup specialisty na daný obor, který s vámi bude v průběžném kontaktu během celého psaní práce.

Jak funguje vypracování bakalářské práce?

 
Nezávazná objednávka bakalářky

Pošlete nám nezávaznou objednávku, která bude obsahovat všechny potřebné informace k vypracování bakalářky. Nezapomeňte uvést svoji představu o rozpočtu, pomůže nám to při výběru autora.

 
Výběr autora

Vaši nezávaznou objednávku přijmeme a rozešleme předem pečlivě prověřeným autorům. Na základě vstupních informací dostanete do 24 hodin e-mailem cenu, za kterou je vybraný autor schopen vypracovat podklady k vaší bakalářské práci.

 
Potvrzení objednávky

Pokud souhlasíte s navrhovanou cenou autora za podklady k bakalářské práci, je nutné uhradit 30 % z ceny jako zálohu. Jakmile je platba připsána, začíná autor s psaním práce. Zbývající část ceny je rovněž možné platit po částech.

 
Odevzdání bakalářské práce

Po úhradě poslední splátky dostanete kompletní podklady ke své bakalářce. V případě potřeby můžete materiály následně konzultovat s vedoucím své práce, abychom se vyhnuli zbytečným reklamacím.

 
Finalizace a úpravy bakalářské práce

Zapracujeme veškeré dodatečné úpravy a změny, které dostanete od vedoucího své práce. Garantujeme vyřízení reklamace do 48 hodin.

 

 
Cena za napsání bakalářské práce

Cenu za vypracování bakalářské práce stanovujeme na základě termínu jejího odevzdání, náročnosti tématu a rozsahu práce.

od 240 Kč/strana
Nezávazná objednávka

Odeslání objednávky vás ještě k ničemu nezavazuje. Slouží pouze pro představu, na jejímž základě vám náš vybraný autor dokáže zaslat adekvátní cenovou nabídku. Pokud nebudete s nabízenými službami v jakémkoliv směru spokojeni, nemusíte ve spolupráci pokračovat. Objednávka se stává závaznou až po odsouhlasení všech požadavků kladených na podklady, dohodnutí postupu zpracování a uhrazení první splátky.