PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Anglo-American University Prague

Mezinárodní nezisková škola Anglo-American University (dále již jen AAU) byla v Praze založena už v roce 1990 a je tedy nejstarší soukromou vysokou školou v ČR. A na poskytování vysokoškolského vzdělání v anglickém jazyce může být právem hrdá. Při výuce využívá to nejlepší z amerických a britských akademických tradic a tyto poznatky z multikulturního prostředí vychovávají ze studentů budoucí globální světoobčany. Studenti z celého světa přichází do tohoto akademického prostředí, aby posílili nejen své znalosti, ale také respekt ke kulturní a národní rozmanitosti. Ve vedení školy a mezi profesory jsou akademičtí pracovníci, vyškolení na významných světových univerzitách, jako je Yale, Sorbonna, Berkeley, Stanford, Cambidge.

 

Studium na AAU probíhá v angličtině, takže kromě zahraničních studentů, je škola vhodná i pro české studenty, kteří se chtějí v tomto jazyce zdokonalit. Není nutné vycestovat do zahraničí, a přitom se ocitnou v mezinárodní atmosféře. Zájemci o studium si mohou vybrat bakalářské i magisterské programy, a to v oborech žurnalistika, humanitní a sociální vědy, byznys a právo, mezinárodní vztahy a diplomacie. Přihlásit se mohou on-line. Kromě akademických služebposkytuje škola studentům i možnost bydlení, stipendium, studium v zahraničí a výměnné programy.

V roce 2020 slaví tedy tato vysoká škola 30 let své úspěšné existence. Přejme jí do dalších let mnoho nadaných studentů a v co nejbližší době návrat od distančního studia zpátky k prezenčnímu vzdělávání. Kvůli koronaviru nabízí škola od letošního podzimního semestru novou formu studia, a to dálkově on-line. Studenti z celého světa tedy mohou absolvovat výukové kurzy on-line, a to podle svého vlastního časového pásma. A tak si škola i v době řady pandemických restrikcí udrží status mezinárodní instituce.

A kde škola sídlí? V historické části Malé Strany, v krásném paláci rovnou pod Pražským hradem.

A jaké uplatnění mají absolventi? Vydávají se, například, pracovat do významných společností jako je IBM, Microsoft, Deloitte, aj. Anebo mohou po absolvování bakalářského studia na AAU, zkusit pokračovat ve studiu na významných zahraničních univerzitách.