PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Nedostatky a chyby v závěrečných pracích

 

Bakalářská nebo diplomová práce, by měla v plném rozsahu ukázat, co vysoká škola studentům dala. Měla by tedy být vynikající ve všech směrech - po odborné, stylistické i gramatické stránce. Avšak vždycky tomu tak není. I studenti, kteří mají již nakročeno k promoci, opuštění školy a zařazení se do pracovního procesu – a to při jejich vzdělání ne do ledajakého – mívají ve svých pracích chyby, které mohou mít velmi vážné následky. V tom lepším případě ovlivní nepříznivě konečné hodnocení, anebo v případě především odborných nedostatků, nemusí být práce vůbec přijata.

První chybou může být nevhodně zvolené téma práce. Uvědomte si dobře, jaký obor jste vystudovali a co o něm vlastně doopravdy víte, abyste zvládli práci zpracovat po odborné stránce. Docela důležitý by mohl být i dobře zvolený nadpis závěrečné práce – při velmi obecném nadpisu nedokážete obsáhnout celé téma, a budete-li zase až příliš konkrétní, nebudete možná brzy vědět, o čem psát. Zkuste tuto záležitost vyřešit šalamounsky.

Nepodceňujte osnovu. Dobře sestavená osnova, tedy hrubý návrh obsahu dané práce, je velice dobrým pomocníkem; celou prací vás provází, můžete se jí vždy zachytit a práci zpracovávat logicky a systematicky, bez zbytečného odbočování od tématu.

Gramatika, překlepy, formátování

I zde můžete nadělat spoustu chyb, pokud podceníte přípravu. Gramatika by měla být u absolventa vysoké školy dokonalá, s překlepy vám pomůže kamarád, dáte-li mu práci přečíst – to proto, že po několikerém čtení je už sami nebudete vnímat. Požadavky školy na formátování najdete v příslušné metodice, která přesně stanoví typ a velikost písma, řádkování, okraje a číslování stránek, atd.; řiďte se jimi přesně.

A jedna užitečná rada na závěr. Nepište závěrečnou práci na poslední chvíli! Je to vlastně asi ta nejhorší chyba, jíž se může student dopustit. Budete totiž ve stresu z toho, že práci nestihnete, začnete zmatkovat, nepodchytíte základní věci jako je obsah a odbornost, anebo vám unikne gramatika či správné formátování. Když už jste na vysoké škole vydrželi tolik let, zkuste i jejím závěrem projít s lehkostí a elegancí. Dobře se na závěrečné zkoušky připravte a pak můžete směle vykročit do profesního života.