PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Jak psát bakalářské a diplomové práce, když vás tlačí nedostatek času?

Možno jste se setkali s tímto problémem. Horí vám termín bakalářské nebo diplomové práce, ale vy máte kromě studia a množství jiných povinností. Napríklad popri škole pracujete, jste živnostník, nebo jste právě na mateřské dovolenou. V takovém případě není překvapením, pokud študujete hlavně v noci, po večeroch, nebo si zapnout hodinky na ranní hodinu.

Externí nebo individuální studium může být plné stresu, únavy, nahromadených povinností, které ještě více skomplikujú neočakávané okolnosti. Například dítě dítě, kolega nebo šéf potřebuje k potiahli víkend či nadčas.

V takej chvíli zvyčajně pomůže jediné: zhlboka se nadýchnu a urovnat si povinnosti. Pokud se právě nacházíte v době, kdy píšete bakalářské nebo diplomové práce, měli byste si pamatovat pár pomůcků, které vám usnadní studium a zjednoduší její tvorbu.

Za studiem nemusíte cestovat

Vše, co se dá, poslat mailem. Nemusíte strávit pol a ne cestách kvůli kontrole kapitoly. Vše odkomunikujte pošty a pokud je možné, neposílejte práci po větších celcích. Tak konzultant nikdy nezabudne na žádný bod, a v tom, co od vás obdržal, bude mít přehled.

Další důležitá věc jsou knihy. Myslíte si, že jediným zdrojem informací je Matice slovenská? Co takto ulehčíte si práci a čas? Všechny potřebné rešerše a knihy vám spraví v místním knižnici, nemusíte hned utekať do té "vědecké". Naviac knihy vám objednají do městské stejně jako do akademické.

Využívejte službu Google Scholar. Na vhodnou literaturu si můžete vyžádat i svého profesora. Kromě toho můžete v rámci svého odborného oddělení získat přístup k dostupným faktům na internetu. Například studenti veřejné správy a politologie mají k dispozici internetové stránky ministerstva, Národní rady nebo Ústavního soudu. Študenti slovenského jazyka nebo žurnalistiky si mohou stáhnout klasické díla z literatury prostřednictvím Zlatého fondu Sme. Vedci se mohou inspirovat materiály, které nabízí Slovenská akademická vízum.

Na Internetu jsou k dispozici různé encyklopedie, slovníky a odborné články, které nemusíte zháňovat osobně.

Pamätajte na datumy

Máloktoré slovo se momentálně používá tak často jako timemanagement. Otevřete stolní kalendář, vytiahněte mobil a zapněte připomínky a značky. Prvé termíny, první významné setkání, konzultace a hlavní data.

Mnoho externistů se mylně domnívá, že pro tyto termíny, kdy uzavřeli AIS nebo odevzdali bakalářskou práci na studijním, neplatí. Není to tak. Přečtěte si, co vás, kedy čeká. Nezabudujte, že kromě termínů kolem bakalářských a diplomových předmětů musíte zahrnout například zkoušky a seminární práce.

Nedelejte všechno sami